Wszystkiego co najlepsze na Święta...

piątek, Kwiecień 2, 2021

Wszystkiego co najlepsze na Święta Wielkiejnocy,
wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery,
miłych spotkań z Najbliższymi
oraz smacznego jajka i mokrego Dyngusa
życzy Zarząd i pracownicy Feba.

Zobacz także

16
Maj
2021
Styl Black Glamor dla prawdziwej elegantki, to szyk, kobiecość, połączenie klasycznej czerni kolorowymi detalami i nietuzinkowym prążkowanym materiałem. Dopasuj odpowiedni strój do swojej figury, tuszując jej drobne niedoskonałości i eksponując największe atuty. Pamiętaj kolor czarny nigdy nie wyjdzie z mody. W tym sezonie możesz mieszać fasony, kolory i rozmiary w dowolny sposób.
16
Maj
2021
Jesteśmy zachwyceni, że kostiumy kąpielowe i dodatki plażowe @feba.pl mogły towarzyszyć podczas rajskich wakacji @pamelastefanowicz na Malediwach. Bikini i szlafrok z kolekcji Butterfly, które miała ze sobą Pamela, już są hitem sprzedaży i cieszą się dużym zainteresowaniem.  W kolekcji Butterfly  znajdziesz również bogatą ofertę kostiumów kąpielowych jednoczęściowych i dwuczęściowych, do których zaprojektowaliśmy praktyczne, modne dodatki plażowe, przez co cała wakacyjna stylizacja będzie...
14
Maj
2021
Sezon Bikini czas zacząć! Jesteście gotowe? - Say Yes, say Wow! Klasyczne, zdecydowane kolory? Drobne wzory a może barwy podkreślające opaleniznę? Wybierz swoje bikini z ponad kilkudziesięciu gorących modeli na ss2021. Od tego roku możesz swobodnie mieszać góry i doły, rozmiary, fasony i kolory, Ty decydujesz jaka kombinacja najbardziej oddaje Twój charakter.