W lecie uwielbiamy czuć się swobodnie...

środa, Czerwiec 16, 2021

W lecie uwielbiamy czuć się swobodnie, więc to najlepszy czas, aby bawić się modą, by móc w pełni poczuć wakacyjny relaks! Na początku sezonu plażowego, warto zakupić odpowiednie akcesoria plażowe, które uzupełnią stylizację do kostiumu kąpielowego czy nowej sukienki plażowej. Obok bikini, parea i mleczka do opalania niezbędnym elementem wakacyjnego ekwipunku są akcesoria plażowe, którym nie będą straszny piasek i słona woda (okulary przeciwsłoneczne, torba, kapelusz...). Pamiętaj, że są to niezbędniki, które ochronią przed nadmiernym słońcem, zadbają o oczy, włosy i skórę głowy. Przy wyborze akcesoriów plażowych kieruj się: wygodą używania, funkcjonalnością oraz modnym designem. Jeżeli wybierasz się na urlop lub wakacje powinnaś koniecznie odwiedzić sklep internetowy Feba, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria plażowe.
Akcesoria plażowe najlepiej jest dopasowywać kolorystycznie do zakładanych przez siebie kostiumów kąpielowych lub dodatków plażowych. Od teraz możesz bawić się kolorami, fasonami i skomponować cały plażowy out fit razem z Feba, ciesz się oszałamiającym wyglądem!

Zobacz także

17
cze
2021
Nadszedł czas, gdzie każda z nas zastanawia się jaki kostium kąpielowy wrzuci do wakacyjnej walizki. Kostium kąpielowy powinien podkreślać mocne strony Waszej sylwetki, a tuszować to czego nie lubicie pokazywać - odkryj tysiące możliwości razem Feba www.sklep.feba.pl
17
cze
2021
Jesteś już gotowa z letnim ekwipunkiem?
15
cze
2021