PL | EN

Sportowy look nie tylko dla aktywnych...

środa, Styczeń 9, 2019

Sportowy look nie tylko dla aktywnych! Zobacz naszą propozycję stroju kąpielowego - bądź trendy i zacznij realizację noworocznych postanowień z nową energią. #FebaMoveOn!
_____________
Zobacz inne propozycje strojów kąpielowych i legginsów w tym kolorze: https://bit.ly/2ClliS7

— Products shown: KOSTIUM KĄPIELOWY JEDNOCZĘŚCIOWY SPORT F83/633.

Zobacz także

13
mar
2019
Nie czekamy, aż ktos nam wręczy kwiaty. Wkładamy je na siebie w nowej kolekcji Romantic Flower! Romantyczne kwiaty na tle zdecydowanych kolorów, to boho w wakacyjnym wydaniu. Delikatne polne kwiaty zdobią bikini w soczystym odcieniu maliny i słonecznej żółci. _________________ Zobacz całą kolekcję: https://bit.ly/2HsnUBC
13
mar
2019
Siła tkwi w różnorodności! Jedna kolekcja, kilka linii i szeroki wybór fasonów dedykowanych kobietom o różnych kształtach. Feba na sezon 2019, to podróż dookoła świata. Podróżuj z Febą w pięknym stylu!
13
mar
2019
Romantyczne kwiaty na tle zdecydowanych kolorów, to boho w wakacyjnym wydaniu! Delikatne polne kwiaty zdobią bikini w soczystym odcieniu maliny i słonecznej żółci. Każdy strój kąpielowy z tej linii dodaje dziewczęcego uroku - zwróć uwagę na model typu bardotka, pięknie modelujący biust! Jeśli kochasz dziewczęce motywy i jesteś zdania, że subtelności nigdy zbyt wiele, to pomyśl o kostiumie kąpielowym w romantycznym stylu.