Miesiąc Świadomości Raka Piersi

piątek, Październik 20, 2023
Różowy Październik nie jest tylko miesiącem - to ruch, który ma na celu inspirowanie nas wszystkich do działania, edukowania i wsparcia!
Rak piersi dotyka wiele osób, ale razem możemy sprawić różnicę poprzez edukację i wzajemne wsparcie!
Dowiedz się, jak regularna samokontrola i wczesne wykrycie mogą zwiększyć szanse na wyzdrowienie oraz jak możemy wspierać siebie nawzajem w tej ważnej walce.
Przeczytaj nasz najnowszy artykuł https://sklep.feba.pl/rak-piersi-swiadomosc-rozowy-pazdzienik2023 i dowiedz się więcej o znaczeniu Twojego zdrowia, samobadania i jak możemy wspólnie podnieść świadomość w walce z rakiem piersi.
 

Zobacz także

19
lip
2024
HIT LATA Przedstawiamy nasz bestseller - bikini w stylu Versace model F144/768. Klasyczny fason wiązanego bikini, które zachwyca efektownym printem, robiąc furorę wszędzie tam, gdzie się pojawi! Unikatowe zestawienie różnych wzorów i kontrastowych kolorów sprawia, że zawsze wygląda się w nim HOT! Na zdjęciach piękna modelka @lidiasantosofficial biorąca udział w najnowszej kampanii Feba, która również zakochała się w tym modelu!   Kliknij w link do kostiumu: https://sklep.feba.pl/wiazane...
05
lip
2024
Pozna kolekcję strojów kąpielowych Romantic Flower 2024! Naturalnie piękne, inspirowane delikatnością kwiatów, te kostiumy łączą w sobie wyraziste barwy turkusu z subtelnymi, kwiatowymi motywami, tworząc harmonijne połączenie kolorów i wzorów. To prawdziwy hołd dla piękna natury! https://sklep.feba.pl/romantic-flower-2024-kolekcja...
20
cze
2024
JUNGLE SAFARI - to efektowny print, żywe kolory kontrastujące z głęboką czernią. Takie połączenie sprawia, że to prawdziwa podróż w dzikie tereny safari. Czy jesteś na TAK dla takiej przygody?