Linia Pawie Oko
Linia Pawie Oko

Tajemniczość, magia, fenomenalny artyzm oraz absolutna niepowtarzalność sprawiły, że pawie pióra zachwyciły i zainspirowały nas do stworzenia pierwszej linii bielizny Feba.  Pawie oko, to inspirujące majestatyczne piękno, niepowtarzalny kształt i forma, którą postanowiliśmy przedstawić nie tylko w monochromatyczny sposób, aby wprowadzić balans i równowagę, ale również w wyrazistym kolorze czerwieni i granatu. Wyodrębnienie detalu pawiego oka, poprzez haft i symetryczne ułożenie, wpisuje się we współczesne trendy i nawiązuje do bliskości natury.

Linia Barok - już wkrótce w sprzedaży!
Linia Barok

Motywy barokowe, bogate ornamenty, wzory znane z XVII-wiecznych tkanin, były inspiracją dla najnowszej bielizny z linii BAROK. Inspirowane luksusowym stylem życia tkaniny i dodatki już od dawna królują na pokazach czołowych projektantów m.in. na pokazach Dolce & Gabbana, Karla Lagerfelda,  Moschino czy Marchesy.

Bielizna nocna
Bielizna nocna

Moda z wybiegów przenosi się także do sypialni, my wiemy jak podkreślić Twoje naturalne piękno i rozbudzić zmysły… Nocna bielizna, to najnowsza propozycja Feby w której bez wątpienia podkreślisz swoją kobiecość, wieczorową porą. Wszystkie modele połączone z koronką w stylu barokowym, to zmysłowość, romantyzm, ale również  komfort, swoboda i wygoda noszenia. Stawiamy na miękki, lekki, przyjemny w dotyku,  otulający ciało materiał w połączeniu z bogactwem barokowej koronki. Modele w głębokiej czerni, to klasyka uwielbiana przez wszystkie kobiety.

Linia Velvet
Linia Velvet

Welur- plusz, można śmiało nazwać SOFT TOUCH- śliska, miękka w dotyku tkanina, w strukturze drobnego śliskiego meszku, cieniująca - mieniąca się pod kontem padania światła. Materiał ten nie mechaci się, jest oporny na spieranie i kurczenie, a umiejętnie suszony nie wymaga prasowania.