Odkryj wyjątkową bieliznę damską marki Feba - znajdziesz tutaj modele dla każdej kobiety. Staniki na duży i mniejszy biust oraz pasujące majtki w różnych fasonach. Modele klasyczne, push up i bardotki. W tej kategorii znalazły się też eleganckie i kobiece piżamy damskiehalki nocneszlafroki damskie oraz body. Nasza marka nie każe Ci wybierać pomiędzy wygodą, a zmysłowym charakterem. Seksowna bielizna może być też bardzo wygodna! Feba lingerie to kwintesencja elegancji, stylu, szyku - tworzona przez kobiety, dla kobiet.

Linia Pawie Oko
Linia Pawie Oko

Tajemniczość, magia, fenomenalny artyzm oraz absolutna niepowtarzalność sprawiły, że pawie pióra zachwyciły i zainspirowały nas do stworzenia pierwszej linii bielizny Feba.  Pawie oko, to inspirujące majestatyczne piękno, niepowtarzalny kształt i forma, którą postanowiliśmy przedstawić nie tylko w monochromatyczny sposób, aby wprowadzić balans i równowagę, ale również w wyrazistym kolorze czerwieni i granatu. Wyodrębnienie detalu pawiego oka, poprzez haft i symetryczne ułożenie, wpisuje się we współczesne trendy i nawiązuje do bliskości natury.

Linia Barok
Linia Barok

Motywy barokowe, bogate ornamenty, wzory znane z XVII-wiecznych tkanin, były inspiracją dla najnowszej bielizny z linii BAROK. Inspirowane luksusowym stylem życia tkaniny i dodatki już od dawna królują na pokazach czołowych projektantów m.in. na pokazach Dolce & Gabbana, Karla Lagerfelda,  Moschino czy Marchesy.