Joanna Moro, to popularna aktorka,...

piątek, Lipiec 12, 2019

Joanna Moro, to popularna aktorka, którą pokochały rzesze fanów nie tylko w Polsce. Widzowie mogą pamiętać jej udział w produkcjach telewizyjnych takich jak: "Barwy szczęścia", "Majka", "Blondynka" czy tytułową rolę w serialu "Anna German", który zdobył popularność nie tylko w Polsce ale również w Rosji. Piękna, uśmiechnięta, szczęśliwa mama i żona. Ma dwóch wspaniałych synów. Uwielbia morsowanie, to najlepsze lekarstwo na zdrowie, urodę, młodość i uśmiech!!!
Pani Joanna wybrała kostium kąpielowy z kolekcji #velvet 2019,
(bra: F97/644, pants: F100/644). Udanych wakacji, życzy FEBA!

#joannamoro.official

#aktorka #annagerman #strojkapielowy #kostiumkapielowy #strojekapielowe #swimwear #swimsuits #wakacje #holiday #febamoveon #tvp #morze #piasek #zabawa #masaze #blondynka #koncerty #jazz #jogging #smiechy #rowery #jestpieknie #kochamtrojmiasto #opener@opener_festival #instalove #aktorka

@ Trójmiasto Gdańsk Sopot Gdynia

Zobacz także

22
lip
2019
#KONKURS Do wygrania stylowe akcesoria plażowe FEBA! Jak je zdobyć? Wystarczy, że napiszesz w komentarzu, ile kobiet i mężczyzn liczy nasz febastyczny team oraz ile procent naszej produkcji to fasony przeznaczone dla większych biustów. ___________________ Podpowiedzi znajdziesz na naszym blogu www.febamoveon.pl. Pamiętaj o polubieniu naszego fanpejdża i jeśli chcesz, udostępnij #KONKURS swoim znajomym! ___________________ Na komentarze czekamy do 28 lipca do godz. 23:59, 2 dni później...
20
lip
2019
#PROMOCJA W Międzynarodowy Dzień Szachów polecamy ponadczasowy duet Black&White ⚪️⚫️ a do każdego zamówienia za min. 150 zł tylko DZIŚ dołączamy okulary GRATIS! Zobacz hity sezonu https://bit.ly/2FsIf7W, ponadczasowe duety https://bit.ly/2ZMHrTj.
19
lip
2019
Doświadczona kadra, wyspecjalizowane działy oraz w 100% polska produkcja – to siła naszej marki. Ile czasu dzieli wstępny projekt z produktem, który możecie kupić w naszym sklepie on-line, w jaki sposób testujemy prototypy i jak mężczyźni odnajdują się w żeńskiej ekipie? Te i wiele innych ciekawostek znajdziecie na naszym blogu #FebaMoveOn.