F179/838

Asymetryczny szlafrok plażowy w ognistych kolorach

Dodatki plażowe z linii Sunset inspirowane Afryką, przeniosą Twoje zmysły na Czarny Ląd i pozwolą poczuć klimat najbardziej egzotycznych plaż. Ogniste, pomarańczowe kolory kojarzące się z zachodem słońca ciekawie kontrastują z błękitem i czernią - połączenie tych barw z pewnością przyciągną spojrzenia. To propozycja dla zdecydowanych, eleganckich kobiet podążających za najnowszymi trendami mody.

Damski szlafrok plażowy model F179/838 to doskonała opcja dla urozmaicenia Twojej letniej garderoby, nie tylko plażowej. Hit sezonu - najmodniejszy element plażowej odzieży, przydatny gdy zechcesz ochronić ciało przed palącym słońcem lub letnim wiatrem. Idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu (jako narzutka plażowa), uzupełniając letnie stylizacje, ale śmiało możesz używać go w codziennych, wieczornych stylizacjach, łącząc z bielizną nocną. Szlafrok długi o asymetrycznym kroju (tył nieco dłuższy od przodu), kimonowy krój, szerokie rękawy o długości 3/4 (tzw. "nietoperz"), wiązany w pasie. Niezwykle lekki, wygodny, zwiewny, z przyjemnej tkaniny. Szlafrok z przodu i na rękawach wykończony czarną, grubą lamówką oraz pasem w tym samym kolorze, które stanowią doskonały kontrast dla mocnego wzoru.

Zobacz wszystkie propozycje kostiumów kąpielowych i dodatków plażowych w tym princie. Wpisz w naszą wyszukiwarkę nr 838 (oznaczenie koloru) i idealny zestaw na plażę.

  • materiał lekko połyskujący
  • długi, wiązany w pasie
  • szerokie rękawy
  • asymetryczny krój
  • rozmiar uniwersalny

 

Dzięki tej linii nie musisz podróżować do tropikalnych krajów, aby zaczerpnąć egzotycznych wakacji.